vesmir na pozadi

Měsíční horoskop

Horoskop na únor 2021

Kozoroh

Vyjasněte si s partnerem všechny doposud otevřené a nedořešené otázky vzájemného vztahu. naučte se přijímat jeden druhého ve vlastní odlišnosti. Dopřejte si společné chvíle oddechu. Vyjasnění starého bude předpokladem pro nové sjednocení a začátek. Zadaní jedinci by neměli flirtovat jinde, a měli by si dát pozor, aby se nestali otroky vlastních pocitů a citů. Citové vzplanutí by mělo pomíjivý ráz. Pracovně se možná vydáte do neznámých oblastí sbírat nové zkušenosti. Je i možné, že získáte nové pracovní místo a budete podepisovat novou smlouvu.

Vodnář

V popředí vašich životních hodnot budou stát především finanční záležitosti a materiální zisky. Je možné, že přijdou nové nabídky, tady se snažte rozlišovat solidní nabídky od neseriózních akcí nepoctivců. Zaměřte se na realitu a na uskutečnitelné cíle. Zvolte cestu pomalého pokroku. Vaše zaměření na materiální záležitosti vám může ale zasáhnout do vztahu. Věnujte dostatek času i partnerovi, aby nenastali krizové situace. Chodit domů o půlnoci může v partnerovi vyvolat žárlivost a nesoulad v partnerství. Nezadaní mohou potkat novou spřízněnou duši.

Ryby

Máte skvělé předpoklady pro rodičovskou roli, získat majetek, nové přátele, výhodné známosti, uzavřít sňatek a dovršit kariéru. Je i příznivý čas na nákup větších elektrických spotřebičů a pro rozvíjení astrologie a jejích příbuzných oborů. Pracovně si můžete splnit přání, nebo někomu pomoci, ale i vy můžete přijmout od někoho pomoc a podporu. Nikam tento měsíc nespěchejte, úspěch k vám přijde pouze tehdy, když si vše od začátku až do konce důkladně promyslíte a naplánujete. Ve vztazích jsou dány dobré vyhlídky na harmonii a úspěch. Nezadaní se mohou setkat s novým partnerem. Ti, kdo nebudou naslouchat své intuici se, ale mohou dostat do chaotických situací, kdo v minulosti podcenil své síly může mít i finanční těžkosti, nebo justiční potíže.

Skopec

Pozor na krizi, která v partnerství může nastat. Vyvolali by ji radikální změny, které byste si chtěli uskutečnit. Raději buďte konstruktivní a navzájem si sdělte, v čem a proč chcete změny. Nedovolte náladám, aby nad vámi získaly moc. V zaměstnání se připravte na nepřátelství a slovní útoky, mohou přijít i výtky od nadřízených, nebo soupeření mezi obchodními partnery. Vše co přijde řešte konstruktivním způsobem, nenechte se vyprovokovat k nepřiměřeným akcím. Zdravotně hrozí nebezpečí silničních úrazů, spojené se zlomeninami paží a rukou, pozor si dejte na zápaly plic a problém s krví.

Býk

Společné soužití s partnerem vám někdy může připadat velmi namáhavé. Ale vynaložená námaha se vyplatí. Stále hledejte nové možnosti a oživení. Je také vhodný čas na svatby. Nezadaní mohou najít svoji lásku v cizině. V zaměstnání lze počítat s úspěchem, může jít o postup, povýšení a dosažení svého cíle. Zdravotně pozor na žíly a cévy.

Blíženci

Pozor na sobeckost, marnivost, finanční vrtochy a nestálý citový život. Pokud procházíte v partnerství krizí, pak to ukazuje, že bolestné zkušenosti jsou součástí transformačního procesu a výsledky tohoto zkouškového času budou viditelné později. V povolání se budete asi muset vyrovnat s větší samostatností, odpovědností a novými úkoly. Nebojte se, zvládnete to. Zadaní jedinci by si měli dávat pozor na nevěry, mohlo by se stát, že by přišel skandál v podobě nemanželského dítěte. Zdravotně je ohroženo vaše srdce.

Rak

Velká pracovní výkonnost a ctižádostivost vám může přinést postup a uznání. Je i možné, že se budete muset něco nového učit. V citovém životě se budete muset vyrovnat s každodenní všedností a dál na vztahu pracovat. Každodenně se mohou vyskytovat problémy, tyto však musíte překonávat, aby nakonec nepřemohly ony vás. Poučte se z minulosti. K nezadaným přichází nový vřelý vztah. Zdravotně mohou nastat potíže s trávicí soustavou a žaludkem. Časté úrazy a nehody by mohly poškodit trvale vaše zdraví.

Lev

Pozor na nepředvídané změny. Může jít o finanční ztráty, ztrátu zaměstnání, ale i o překvapivou nabídku nové práce. Tím by se nejistoty a pochyby o budoucnosti mohli vyjasnit. Proto buďte tento měsíc velmi opatrní, pracovní záležitosti se mohou, jak zvrtnout, tak ale i zázračně napravit. V citovém životě asi zažijete hodnotnou zkušenost, která by vás měla poučit. Může se jednat o krizi v partnerství, kdy rozhodnutí vyměnit partnera přinese jen smyslný zážitek s poučnou funkcí. Potom by mohlo dojít k prozření a k definitivnímu vyjasnění v současném vztahu. Zdravotně asi neovlivníte zákrok v ústech, na obratlích anebo přijdou problémy se štítnou žlázou.

Panna

Opatrnost se vyplatí ohledně přátel a známostí. Zjistíte, že toho, koho jste považovali za přítele je zrádný a nespolehlivý jedinec. Jsou okolo vás pomluvy, kritika a nepřátelství. V pracovním životě budete možná pochybovat o dalším fungování a nebudete si jisti vývojem věcí příštích. Jde jen o mezistupeň, proto zachovejte klid, je zde i možnost pomoci od někoho z venčí. V partnerství bude důležitá vzájemná komunikace. Občas se vžijte do pocitů a myšlenek partnera. Zdravotně by neměl nastat žádný velký problém.

Váhy

Zvažte a posuďte minulost. Nastal čas změn a nových začátků. Pracovně asi dojde ke změně zaměstnání a novému plánování. V citové oblasti by měl být klid a pokud i zde budete usilovat o změny, postupujte pomalu a s rozmyslem. Je zde možnost přírůstku do rodiny. Zdravotně si dávejte pozor na psychiku.

Štír

Větší část vaší síly pohltí ta energie, která bude zapotřebí při vyřizování praktických věcí a problematických vztahů. Ženy by si měly dát pozor před potížemi s mužem v uniformě, automechanikem, nebo s mluvkou. V partnerství pozor na přemíru péče, mohla by způsobit potíže. Partner by péči vnímal jako omezování své svobody. Vyvarujte se žárlivosti, i ta by způsobila krizovou situaci. V zaměstnání mohou nastat změny, jako je výpověď, nebo změna pracovního místa, někdy jen dočasná. Zdravotně je ohrožena vaše rodina, kdo by podceňoval svůj zdravotní stav, doplatil by na to. Problémy mohou nastat s trávicí soustavou.

Střelec

Budete mít sklon vytvářet si svojí otevřeností nepřátele, a můžete se stát terčem kritiky. Nedopusťte, aby vaše otevřenost nezničila i váš vztah. Vždy je důležitá čestná komunikace a konstruktivní výměna názorů. Určitě si tento měsíc dávejte pozor na nemoci. Mohou způsobit problém nejenom v rodině, ale i v pracovní oblasti. Proto se zklidněte a vše řešte bez emocí. Vaše psychika by to nemusela unést.

Přeji všem klidný a sněhově pohádkový měsíc.
Míla